<

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

FAQ ZSZ MMA™

ZSZ MMA™ 2024

MADE BY PRALKALOGITECH

ZSZ MMA™ 2024

kontakt@zsz-mma.pl

JAK MOGĘ ZAWALCZYĆ NA GALI ZSZ MMA™?

Jeżeli chciałbyś zawalczyć na przyszłej gali ZSZ MMA™, musisz być osobą rozpoznawalną w Polskiej społeczności Roblox. Jeżeli spełniasz ten warunek, wystarczy, że zgłosisz chęć udziału na naszym serwerze Discord lub napiszesz wiadomość e-mail na adres kontakt@zsz-mma.pl o tytule “Chęć udziału ”

GRA ROBLOX ZSZ MMA™ NIE JEST DOSTĘPNA. CO SIĘ DZIEJE?

Niejednokrotnie możesz się spotkać z sytuacją, że gra Roblox ZSZ MMA™ jest niedostępna. Bez obaw! Nasz sztab deweloperski najprawdopodniej prowadzi w tym czasie prace nad tym, by wasze doświadczenie było jeszcze lepsze! Bądź cierpliwy, przerwa techniczna nie potrwa długo.

CHCĘ SIĘ DOSTAĆ DO ZSZ MMA™ CREW. JAK MOGĘ TO ZROBIĆ?

Niezmiernie nam miło, że chcesz się przyczynić do sukcesu ZSZ MMA™. W pierwszej kolejności należy sprawdzić, czy nabór na poszczególne stanowisko jest otwarty. Jeżeli nie, powienieneś cierpliwie czekać, aż ogłosimy go spowrotem. Nie pytaj administracji, kiedy zostanie ogłoszony nabór, sami osobiście ciebie o tym poinformujemy.

CZY DOSTĘP DO GALI JEST PŁATNY?

Nie. Wydarzenia organizowane przez ZSZ MMA™ są całkowicie darmowe do oglądania. Nie pobieramy żadnych opłat za dostęp do gali. Jeżeli ktoś oferuje tobie dostęp do gali w zamian za wirtualną walutę bądź pieniądze, zgłoś to do administracji na naszym serwerze Discord lub napisz zgłoszenie na adres e-mail kontakt@zsz-mma.pl.

JAK MOGĘ OBEJRZEĆ GALĘ ZSZ MMA?

Galę ZSZ MMA™ możesz obejrzeć poprzez dołączenie do naszej oficjalnej gry na platformie Roblox. Wydarzenie również może być oglądane przez oficjalne restreamy na platformach takich jak YouTube, Twitch oraz Kick. Jeżeli chciałbyś obejrzeć którąś z poprzednich gal, wystarczy że znajdziesz zapis transmisji na żywo na YouTube.

KIEDY ODBĘDZIE SIĘ NASTĘPNA GALA?

Gale ZSZ MMA™ są organizowane cyklicznie co około miesiąc. Z czasem ogłosimy datę następnej gali, lecz możesz także oszacować przyszłą datę dodając miesiąc do daty poprzedniej gali ZSZ MMA™.